Live chat

Game of Thrones Online

Game of Thrones 7. sezona je počela, a mi znamo najbolji način da prekratiš vreme između dve epizode! Dok između dva ponedeljka iščekuješ nove rasplete, zavrti jedan od naših tematskih Game of Thrones slotova i možeš da osvojiš 30 BESPLATNIH SPINOVA!

GAME OF THRONES 234 WAYS GAME OF THRONES 15 LINES

Targerijani, Starkovi ili Lanisteri - koja god da ti je omiljena porodica u seriji vreme će ti proleteti dok vrtiš spinove i čekaš sledeću epizodu.

Dok se pitaš ko će vladati Vesterosom i kako će se Game of Thrones 7. sezona odvijati, zašto ti ne bi zgrabio blago Vesterosa?

Zaigraj Game of Thrones online slotove na našem kazinu i na svakih 50 spinova možeš da dobiješ još 30! Svakog ponedeljka ćeš uz novu epizodu moći ćeš da na našem izvlačenju baš ti budeš jedan od mnogih kojima ćemo podeliti besplatne spinove!

Uzbuđenje, adrenalin, preokreti, vrhunska zabava! To je ukratko opisana Igra prestola, ali isto važi i za Game of Thrones online slotove na našem kazinu!

A uz sve to tu je i ova sjajna promocija. Ne propusti da se na naš račun zabaviš, a osim ova dva slota na internet kazinu čeka te preko 300 sjajnih igrica. Od klasičnih poput ruleta i blackjacka pa sve do tematskih slotova ili jackpot igara!

Dobitnici besplatnih spinova za period od 07-13.08.2017.

V. C. 1134508
I. S. 1037450
V. P. 1078369
N. V. 1440481
M. V. 1272958
J. J. 1257018
D. Đ. 1098567
M. B. 1026638
M. M. 1285096
V. D. 1160603

Dobitnici besplatnih spinova za period od 31-06.08.2017.

D. R. 1234922
R. M. 1167944
D. T. 1463989
Đ. K. 1330227
R. R. 1004541
Đ. Đ. 1002218
I. S. 1037450
M. M. V. 1463472
A. T. 1472062
M. C. 1177350

Dobitnici besplatnih spinova za period od 24-30.07.2017.

N.D.   1225542
N.M.  1079698
V.J.    1281497
D.Z.    1057329
A.P. 1243430
Z.G. 1199504
B.O. 1210804
V.B. 1152527
D.C. 1028851
M.M. 1268815

 


Pravila promocije Game of thrones:

  • U promociji mogu učestvovati svi registrovani igrači na web sajtu i mobilnoj aplikaciji Meridianbet
  • Promotvini period traje 24.07. u 00:00 do 22.08.2017. u 23:59.
  • Svaki igrač koji tokom promotivnog perioda, preko svog mobilnog telefona, tableta ili računara, odigra bar 50 spinova ukupno, na igrama Game Of Thrones 243 Ways i Game Of Thrones 15 Lines – ulazi u žreb za nedeljnu nagradu.
  • Spinove je potrebno odigrati tokom 7 dana, od ponedeljka u 00:00 do nedelje u 23:59
  • Nedeljno se nagrađuje 10 igrača sa po 30 besplatnih spinova na igri Game Of Thrones
  • Ponedeljkom je izvlačenje za prethodnih 7 dana
  • Nakon svakog izvlačenja, svi igrači (dobinici, kao i oni koji nisu izvučeni) su u obavezi da odigraju novih 50 spinova tokom sledeće nedelje da bi bili u konkurenciji za nagradu. Do tada odigrani spinovi se ne računaju za nova izvlačenja.
  • Poslednje izvlačenje je u ponedeljak 23.08.2017.
  • Jedan igrač može biti izvučen najviše 3 puta tokom promotivnog perioda.
  • Svi izvučeni igrači biće objavljeni na promo strani sajta, najkasnije do ponedeljka u 17:00 a spinovi će im biti uplaćeni najkasnije do utorka u 17:00.